Türkçe English Twitter Facebook Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook
  Hakkımızda ::.

 

          ÖZ ANADOLU Mühendislik, kamu ve özel kuruluşların, inşaat, GES projeleri, altyapı, çelik, mekanik montaj, taahhüt ve proje tasarımı konularında ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

ÖZ ANADOLU Mühendislik kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük, müşterilerine ve hizmet değerlerine bağlılık ve şeffaflık ilkelerinin başarının anahtarı olduğuna inanmakta ve buna bağlı olarak hizmet vermektedir.

 

Çalışanlarına, ekipmana yatırım yaparak, emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Firmamız kaliteli hizmeti, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ilke edinmiştir.

 

Firmamız artan tecrübesi ile güneş enerji sistemleri projeleri, güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, su arıtma tesisleri projelerinde çalışmıştır. Vizyonumuz Stratejik olarak seçilmiş sektörlerde karlı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayan, saygın ve etik değerlerine bağlı, uluslararası düzeyde rekabet edebilen bir Yatırım şirketi olmak.

 

 

 

          ÖZ ANADOLU Mühendislik Faaliyet gösterdiği sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini arttırarak sürdürmeyi amaçlamaktadır... 

 

Öz Anadolu Şirket Tanıtım Dosyası Öz Anadolu Şirket Tanıtım Dosyası
ÖZ ANADOLU GRUP ENDÜSTRİYEL ÖZ ANADOLU GRUP SOLAR ENERJİ

      Copyright © 2014 ÖZ ANADOLU MÜHENDİSLİK. Tüm hakları saklıdır.